Ankara Tur ve Organizasyon Firması

Ankara Minibüs Kiralama

Ankara Minibüs Kiralama

Ankara Minibüs Kiralama

Türkiye'nin başkenti ve en kalabalık şehirlerinden olan Ankara minibüs kiralama ihtiyacı duyan birçok insanı içerisinde barındırmaktadır. Bu ihtiyaca karşılık verebilecek düzeyde son model ve bakımları yapılmış olan minibüslerin kiralandığı firmamız kiralama işlemleri sırasında müşterilerine ne kadar güvenilir olduğu kanıtlamak için bu işi yapmak için yeterli belgelere sahip olduğu göstermekte ve tüm kiralama işlemlerini müşterileri ile sözleşme yaparak gerçekleştirmektedir. Sizlerde minibüs kiralama hizmeti alarak yolculuklarınızı daha kaliteli olarak yapmak isterseniz mutlaka web adresimizi ziyaret ederek araçlarımızı incelemeli ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için firmamız yetkilileri ile iletişime geçmelisiniz.

Minibüs Kiralama İşlemi Nasıl Yapılmaktadır?

Minibüs kiralamak isteyen müşterilerini evraklar konusunda fazla zorlamayan firma personellerimiz müşterilerimiz ile kısa bir sohbet ortamı oluşturarak beklentilerini öğrenmektedirler. Bu sohbetin ardından müşterilerine en uygun fiyatlara olabilecek en kaliteli aracın sunumunun yapıldığı firmamızda müşterilerimiz yaşayacakları sorunlara 7/24 çözüm üretecek canlı destek birimi ve servis hizmeti bulunmaktadır.

Minibüs Kiralamada İstenilen Evraklar

Basit birkaç evrak ile araçların kiralandığı firmamızdan minibüs kiralama isteyen müşterilerimizin mutlaka son 2 yıla ait ehliyetlerini ve kendilerine ait kredi kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Temel de istenilen bu belgeler kişinin kiralamak istedikleri süresinin aylık veya yıllık olmasına göre az da olsa değişiklik göstermektedir. Sadece kredi kartı ile kiralama işleminin yapıldığı firmamızda ehliyet ve kredi kartı sahibinin aynı kişi olması gerekmektedir. Ayrıca firmamızda minibüs kiralama işlemini sorunsuz şekilde yapabilmek isteyenlerin mutlaka kart hesaplarında araç kiralama bedeli ile birlikte provizyon tutarını da bulundurmaları gerekmektedir.

Minibüs Kiralama Fiyatları

Müşterilerine en kaliteli minibüsleri en uygun fiyatlara kiralama hizmetinin verildiği firmamızın eğitimli personelleri ile web adresimiz aracılığı ile iletişime geçerek kaç gün kiralama hizmeti almak istediğinizi belirttiğiniz zaman fiyat bilgileri sizinle paylaşılacaktır. Bu fiyatların yanı sıra firmamızdan kiralanan araçlara yaptırılmak istenilen ek sigorta ve kasko işlemlerinde de fiyatlar ek olarak kiralama bedeli üzerine yansıtılmaktadır. Minibüs kiralaması yapılan ehliyet ile kredi kartı sahibinin farklı olması durumunda da firmamızda küçük ek ücretler talep edilmektedir.